Generalne wykonawstwo

7

Generalne Wykonawstwo

Zarówno osoby prywatne, pragnące postawić dom, jak i właściciele firm, którzy zamierzają wybudować np. halę magazynową muszą zdawać sobie sprawę z tego jak wieloma rzeczami będziemy zmuszeni się zająć, jeżeli zamierzamy samodzielnie dopilnować wszelkich prac związanych z budową. Ogrom obowiązków odczujemy już na etapie planowania obiektu i uzyskiwania niezbędnej dokumentacji i pozwoleń. Potem czeka nas m.in. samodzielne wybieranie i zamawianie materiałów, ich odbiór i rozładunek, poszukiwanie ekip wykonujących poszczególne etapy prac budowlanych oraz nadzorowanie ich pracy jak również dopilnowanie terminów. Szybko zauważymy, że obowiązków jest mnóstwo, dlatego warto zastanowić się czy generalne wykonawstwo nie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Niesie ono za sobą wiele zalet:

– zlecenie jednej firmie wszelkich czynności związanych z budową – od uzyskania niezbędnych dokumentów, przez wybór materiałów, ekip budujących, aż po nadzór budowy i dopilnowanie, aby wszelkie terminy zostały zrealizowane.

– wygodę, dlatego też jeśli nie mamy czasu samodzielnie pilnować przebiegu budowy i załatwiać związanych z nią formalności, to generalne wykonawstwo będzie najlepszym rozwiązaniem.

Firma GrupaHale jako Generalny Wykonawca oferuje – kompleksową obsługę począwszy od analizy terenu pod budowę poprzez koncepcje, projekt, wykonanie-realizacje obiektu, oddanie kluczy do nowopowstałego obiektu, aż po pomoc w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

W fazie projektowej opieramy się na stale z nami współpracującymi architektami i konstruktorami.

W fazie realizacji współpracujemy z firmami, które na stałe wykonują dla nas poszczególne etapy budowy, proponujemy własne ekipy montażowe.

Koordynacja oraz dopilnowanie jakości jak i harmonogramu ustalonego z inwestorem pomaga nam w końcowym efekcie uzyskać zadowolenie klienta.